Remington D3015 Power Volume 2000 Saç Kurutma Makinesi
Remington D3015 Power Volume 2000 Saç Kurutma Makinesi

Remington D3015 Power Volume 2000 Saç Kurutma Makinesi (03.115.38.00)

Marka : Remington
Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)
₺129,90 'den başlayan taksitlerle
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Remington D3015 Power Volume 2000 W Saç Kurutma Makinesi


İyon Teknolojisi

Seramik iyon ızgarası sayesinde, fönleme ve kurutma gibi ısı gerektiren saç şekillendirme işlemleri esnasında kabaran ve elektriklenen saçların bu sorunlarını ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Bu sayede saçınızda kabarma ya da elektriklenme sorunu olmadan güvenle şekillendirme işlemi yapabilirsiniz.

Isı ve Hız Ayarı

2 farklı hız ve 3 farklı ısı kademesi bulunmaktadır. Yapılacak saç şekillendirme işleminin ihtiyaç duyduğu ısı ve yapılacak işlemin aciliyetine göre en uygun hız ayarı seçilerek şekillendirme işlemi kusursuz ve hızlı bir şekilde tamamlanabilir.


Soğuk Hava Üfleme

Saç şeklinin gün boyu muhafaza edilmesi ve kalıcı olması amacıyla tasarlanan soğuk hava üfleme özelliği sayesinde, fönleme ve diğer şekillendirme işlemlerinin etkisi gün boyu sürer.Dar Başlık

Isının belli bir bölümde yoğunlaştırılması ile hızlı bir kurutma işlemi sağlayan dar başlık özelliği sayesinde, ısının yayılması engellenerek yalnızca uygulanmak istenen alanda toplanır ve saç kurutma işlemi çok daha hızlı bir şekilde tamamlanarak vakitten tasarruf sağlanır.


Fön Başlığı

Kurutma için mevcut olan dar başlığın yanı sıra fönleme ve diğer şekillendirme işlemlerinin kolay ve konforlu bir şekilde yapılabilmesi için fön başlığı da bulunmaktadır.


Yüksek Performans

2000 W motor gücüne sahip olması sebebiyle en zorlu saç şekillendirme işlemlerinin dahi kusursuz ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Profesyonel kullanımlar için uygun olduğu gibi evde profesyonel etki yaşamak isteyenler için de oldukça uygundur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.