HAKKIMIZDA
 

 

1980 yılında kurulan Serdar Züccaciye Ltd. Şirketi; girişimcilik serüvenini  e-ticaret ile güçlendirmek adına alt kuruluşu olarak 2020 yılında Buevin Ltd. Şirketi'ni kurmuştur.

Firmamız; züccaciye, ev tekstili, elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, mobilya, anne ve bebek ürünleri, spor- fitness ve bisiklet sektörü alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye rekabetçi fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir..

www.buevin.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret sektöründe “ziyaretçi memnuniyeti yüksek” konumuna ulaşarak, müşterilerin takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmalarını sağlamak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.