Arnica Mila Rose ET14441 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Arnica Mila Rose ET14441 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Arnica Mila Rose ET14441 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (02.13.02.00)

Marka : Arnica
Fiyat : ₺3.599,00(KDV Dahil)
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Hassas Alanlar İçin Emiş Gücünü Ayarlama

Her zeminde aynı emiş gücünü kullanmak bazı zeminlere zarar verebilir. Bu nedenle zeminin hassaslığına göre emiş gücünün ayarlanabilmesi özelliği ile ön plana çıkan bu elektrikli süpürge, daha kaliteli bir kullanım sunar.

Toz Torbası ile Uğraşma Yok

Toz torbası yerine kullanıcılarına toz haznesi sunan elektrikli süpürge, torda değişikliği yapma derdine son veriyor. Toz haznesini dolduğu zamanlarda çıkarıp temizleyip takabilirsiniz ve oldukça zahmetsiz bir iştir. Hazne yerinden kolayca sökülebilir.


Farklı Aparatlarla Her Alana Uygun Kullanım

Aparat seçeneklerinin olması, zeminlerin daha iyi temizlenmesini sağlar. Çünkü tek başlık her zeminde etkili bir sonuç vermeyebilir. Siz süpürdüğünüz alana en uygun başlığı seçerek, daha etkili bir temizlik elde edebilirsiniz.

Uzun Kablo Boyu ile Kullanım Rahatlığı

Kablo boyunun uzunluğunun yüksek tutulması, süpürme işlemi sırasında size büyük kolaylık sağlar. Hareket ettiğiniz sırada kablo sizi kısıtlamaz ve geniş bir alanı başka bir priz ihtiyacı duymadan tek seferde temizlersiniz.


Çevre Dostu Düşük Enerji Verimliliği

Enerjisini çok yüksek kullanmadan iyi bir temizlik yapılabilmesini sağlayan elektrik süpürgesi, bu sayede enerji tasarrufu yapmanıza da olanak tanımış olur. Düşük enerji harcayarak, çevre dostu bir tutum sergiler.


Turbo Fırça ile Daha Temiz Yaşam Alanları

Temizlenmesi zor yüzeylerde bile iyi sonuçlar alınmasını sağlayan turbo fırça, emeğinizi asla boşa çıkarmaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.