Fakir Veyron Turbo XL Premium Rose Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi
Fakir Veyron Turbo XL Premium Rose Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi

Fakir Veyron Turbo XL Premium Rose Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi (02.40.09.09)

Marka : Fakir
Fiyat : ₺3.199,00(KDV Dahil)
₺293,24 'den başlayan taksitlerle
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Fakir Veyron Turbo Xl Premium Rose

Fakir Veyronturbo XL 750W toz torbasız süpürge, markanın en çok tercih edilen süpürgelerinden bir tanesidir. Enerji verimliliği sınıfı A olan süpürge, enerji tasarruflu teknolojilerle donatılmıştır. 

Kusursuz Temizlik

Fakir Veyronturbo XL 750W toz torbasız süpürge, evlerde kusursuz bir temizlik sağlamak için üretilmiştir. Mükemmel bir sonuca ulaşmak için birçok özellikle donatılmıştır. Bunlardan bir tanesi HEPA 13 filtresidir. Bu filtre sayesinde süpürge, tozu, poleni içine hapsederek başta alerji hastaları olmak üzere tüm ev sakinlerine tertemiz bir hava sunar. Fakir Veyronturbo XL 750W toz torbasız süpürge, cyclone toz haznesine sahiptir. Bu haznenin öne çıkan özelliği tozu havadan ayrıştırıp hapsetmesi ve dışarıya temiz hava çıkarmasıdır. Temizleme performansında da A sınıfı olan süpürge, hem halı hem de sert zeminlerde mükemmel toz toplama sağlar. Elektronik ayarlanabilir vakum gücüne sahiptir.

Son Teknoloji Donanımlar

Fakir Veyronturbo XL 750W toz torbasız süpürge haznesi dolu değilken ve tam performans çalışıyorken mavi ışık gösterir. Haznesi dolduğunda ya da tıkandığında ise kırmızı ışık gösterir. Bu sayede süpürgenizin dolup dolmadığını manuel olarak sürekli kontrol etmek zorunda kalmazsınız.

Ürün Faydaları

  • HEPA 13 filtresiyle tozu, poleni içine hapseder.
  • Cyclone teknolojisiyle tozu havadan ayrıştırarak temiz hava çıkışı sağlar.
  • Her yüzeyde kusursuz temizlik sunar.
  • Hazne durumunu gösteren ışıklara sahiptir.
  • 2 litrelik geniş bir toz haznesine sahiptir.

 

Teknik Özellikler:

Enerji Sınıfı / Halıda Çekiş Sınıfı / Sert Zeminde Çekiş Sınıfı: A / D / A
Motor Gücü: 750 W 
Ses Seviyesi (dB): 74
Süpürge Türü: Toz Torbasız
Hepa Filtre: Var

Kutu İçeriği:

Kutunun içerisinde süpürgeye ait dar alan temizleme aparatı gibi birçok aparat çıkacaktır. Garanti belgesi ve kullanım kılavuzu da kutunun içerisindedir.

Ev Temizliğinde Uzman Bir Marka 

1933 yılında Almanya'da kurulan Fakir, hala ev temizliği dendiğinde akla ilk gelen markalardan biridir. Geniş ürün yelpazesine sahip marka, tüketiciyi son teknoloji ürünlerle buluşturma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. 

Yüksek emiş gücüne sahip, havadaki toz/poleni engelleyen, her türlü alanda kusursuz temizlik yapacak bir süpürgeye ihtiyacınız varsa Fakir Veyronturbo XL 750W toz torbasız süpürgeyi tercih edebilirsiniz. 

Veyron Turbo Xl Premıum
Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi

750 W
Elektronik Ayarlanabilir Vakum Gücü
2 L Toz Kapasiteli Hazne
Cyclone
Kaset Filtre
H.E.P.A. 13 Filtre
Otomatik Kablo Sarıcı
Park Pozisyonu
Turbo Aparat
Led Alert System / Led Uyarı Sistemi
Hazne İçi Işıklı Uyarı Sistemi, Süpürge Filtre Grubu Göstergesidir.
Tam Performans Çalışma Esnasında Mavi Işık, Hazne Filtre Grubu Dolduğunda Ya Da Tıkandığında Kırmızı Işık Devreye Girer.

Fakir Veyron Turbo Xl Premium Elektrikli Süpürge,
Yeni Enerji Tasarruflu Teknolojiyle Donatılmıştır.

Enerji Verimliliği Sınıfı, Sert Zemin Temizleme Performansı Ve Tozları Yeniden Yayma Sınıfı Olmak Üzere 3 Kategoride “A” Sınıfındadır.
Hem Halı Hem De Sert Zeminlerde Mükemmel Toz Toplama, Düşük Toz Bırakma Ve Düşük Gürültü Seviyesi Gibi Özellikleri Bir Arada Sunar.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.