Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 4.5 Lt
Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 4.5 Lt

Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 4.5 Lt (04.42.05.04)

Marka : Fissler
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 4.5 Lt

Ürünlerinde sunduğu kusursuz işçilik, şık tasarım ve kullanım kolaylığı ile mutfakta geçireceğiniz zamanı daha konforlu hale getirmeyi amaçlayan Fissler, yüksek kaliteli Vitaquick Düdüklü Tencere ile mutfağınıza üstün Alman tekniğinigetirerek zamandan ve enerjiden tasarruf yapmanızı sağlar.

Paslanmaz çelik malzemeden üretilenFissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 4.5 Lt iç hacime sahiptir. Özel alüminyum taban iç yapısı sayesinde mükemmel ısı dağılımı ve korunmasını sağlar. Fissler Düdüklü Tencereile besinler doğru ısıda ve diğer düdüklü tencerelere kıyasla çok daha kısa sürede pişirilirler. Tencerenin tabanındaki iki çelik yüzey arası kalın alüminyum dolgu olup; kapsüllenmiş süper termik tabanı sayesinde indüksiyon ocaklar da dahil her türlü ocakta kullanılmaya uygundur. Fissler’e özel tasarlanmış tencere kenarları ile kapak üzerindeki metal parça doğru pozisyona geldiğinde özel bir kilit sistemi oluşturarak kolay bir şekilde kapanır. Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman duyulan klik sesiyle tutacak üzerindeki işaret kırmızıdan yeşile dönerek güvenli bir şekilde kitlenir ve doğru şekilde basınç oluşturur. Aşırı ısınma sonucunda güvenlik sistemi devreye girerek kapaktaki lastiğin düşmesini ve fazla basıncın tahliye edilmesini sağlar. Böylelikle tencere içerisinde patlamaya karşı özel güvenlik sistemi oluşturarak patlama riskini tamamen ortadan kaldırır. İki pişirme seviyesine sahip olan Fissler Vitaquick’in hassas ayarı ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için, hızlı ayarı ise etler ve sulu yemekler için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tencere kapağı üzerindeki kırmızıkısım üzerindeki beyaz renkli çift halka, yemeğinizin pişme sürecini rahatlıkla takip edebilmenizi sağlar. Tencerenin iç gövdesinde yer alan minimum ve maksimum litre göstergesi su seviyesini ayarlamanızda yardımcı olur. Dolap içerisinde diğer tencere ve tavalarla beraber kolayca saklamak için tasarlanmış çıkartılabilir tutacağı ve konik gövdesi, kolayca temizlenmesini ve diğer tencerelerle içi çe konularak saklabilmesini sağlar.Vitaquick RED POİNT® Fissler düdüklü tencereler, çekici tasarımı, akıllı özellikleriyle yeni kullanıcılar için mükemmel bir üründür.Konum yardımcısı: Kapağın doğru yerleştirilmesi için.Kilitleme düğmesi: Kapağın düzgün kilitlendiğini görmenizi ve duymanızı sağlar.Geniş gösterge : 2 etaplı, hassas ve hızlı ayarlar için.Çıkarılabilir kulp: Kolay temizlik için.Kapsüllenmiş süper termik tabanı sayesinde her tür ocakta indüksiyon dahil, kullanılabilir ve ideal ısı emilimi, dağılımı ve korumasını sağlar.4,5 lt


• Çelik malzeme kullanılarak üretilmiştir.
• 4,5 lt
• 3'lü güvenlik kontrolü
• Kolay basınç boşaltma özelliği
• Konik gövdesi sayesinde kolay iç içe geçme özelliği
• Özel taban
• Kapak kapatmayı kolaylaştıran kilit sistemi
• Enerji tasarrufu sağlar.
• %70 e varan zaman tasarrufu

Üretim yeri Almanya'dır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.