Karcher Kb 5 Şarjlı Akülü Süpürge Gırgır
Karcher Kb 5 Şarjlı Akülü Süpürge Gırgır

Karcher Kb 5 Şarjlı Akülü Süpürge Gırgır (02.176.04.00)

Marka : Karcher
Fiyat : ₺3.299,00(KDV Dahil)
₺329,90 'den başlayan taksitlerle
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Tam Fonksiyonlu Süpürme Ucu

Ayarlanabilir süpürme ucu ile tüm zeminlere uyum sağlar. Halı ve sert döşemelerde kiri ve tozu rahatlıkla temizlemenize olanak tanır. Evrensel fırça tüyleri rahatlıkla ortadan kaldırmanızı sağlar. Geliştirilmiş iç yapısı ile ara temizliklerde toz ve kirlerin tamamen çıkarılmasını kolay hale getirir.

Elle Kolay Kavranabilme Özelliği

Tutamak yapısı, çaba sarf etmeden istediğiniz yöne hareket edebilmenize olanak tanır. Kolay kavranabilir tutamak ile manevra kabiliyetinizi kolaylaştırmanızı sağlar. Kolay yönlendirilebilmesi ile sandalye ve mobilyaların arasına kolaylıkla girebilmenize olanak tanır.


Kolay Fırça Değişimi

Kolay çıkartılabilir ve takılabilir fırça ile tek el ile değişim yapılabilmesine olanak tanır. Kolay temizlenebilirliği ile zamandan tasarruf etmenizi ve çevre kirliliğini en aza indirmenizi sağlar.Basit Toz Haznesi Değişimi

Yandan açılan toz haznesi ile kire temas etmeden değişim yapmanıza olanak tanır. Atık haznesini boşaltmanızı, kolay ve hızlı hale getirir. Kirlere temas etmenizi engelleyerek, sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.


Kablo Derdine Son

Lityum-iyon pil teknolojisi sayesinde, kablosuz kullanım avantajı sağlar. 30 dakikaya kadar çalışma süresi ile verimli bir süpürge sürecine der daim hazırdır. Kablosuz özelliği, taşıma ve manevra kabiliyetinizi üst düzeyi çıkartarak, zahmetsiz bir süpürme süreci sağlar.


Yer Kaplamadan Saklanabilme

215 x 230 x 1120 mm boyut ölçüleri ile en ufak girintilere rahatça konumlandırabilmenize olanak tanır. Yer kaplamadan saklanabilir ve dağınık bir görünüm oluşmasını engeller.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.