Karcher Kwd 3 V-17/4/20 Islak Kuru Süpürge
Karcher Kwd 3 V-17/4/20 Islak Kuru Süpürge
Karcher Kwd 3 V-17/4/20 Islak Kuru Süpürge
Karcher Kwd 3 V-17/4/20 Islak Kuru Süpürge

Karcher Kwd 3 V-17/4/20 Islak Kuru Süpürge (02.176.14.00)

Marka : Karcher
Fiyat : ₺2.999,00(KDV Dahil)
₺299,90 'den başlayan taksitlerle
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

KARCHER KWD 3 ISLAK KURU ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

 

KWD 3 Islak Kuru Elektrikli Süpürge oldukça güçlüdür ve yalnızca 1000 W güç tüketimi ile enerji açısından verimlidir. Kuru, ıslak zeminde yüksek performanslı temizlik sonuçları için makine, emme hortumu ve zemin başlıkları ile mükemmel şekilde uyumludur. KWD 3 Islak Kuru Elektrikli Süpürge, kompakt tasarımı ve sağlam 17 l'lik plastik haznesi ve keçe toz torbası ile etkileyicidir. Tek parça kartuş filtre sayesinde, filtre değiştirmeden hem ıslak hem de kuru kiri süpürmek mümkündür. Üfleyici işlevi, erişilmesi zor alanların temizlenmesi için kullanışlıdır. Hortum makine üzerine asılarak saklanır, böylece yerden tasarruf sağlanır. "Pull & Push" kilitleme sistemi, haznenin basit bir şekilde açılıp kapanmasını sağlar. KWD 3 Islak Kuru Elektrikli Süpürgenin sapı çıkarılabilir ve aksesuar doğrudan emme hortumuna bağlanabilir. Makine üzerindeki saklama alanı, alet ve vida, çivi gibi küçük parçaların güvenli bir şekilde saklanması için kullanılmaktadır. Ergonomik taşıma sapı rahat taşıma sağlar.
 

Tek parça kartuş filtre

İlave filtre değişimi olmaksızın ıslak ve kuru süpürme için. Ek kilitleme parçası olmadan çevirerek filtrenin basit kurulumu ve çıkarılması.
 

Pratik kablo ve aksesuar deposu

Yerden tasarruf sağlayan, güvenli ve kolay erişilebilir aksesuar deposu. Güç kablosu, entegre kablo kancaları kullanılarak güvenli bir şekilde saklanabilir.
 

Cihaz üzerindeki vakum borusu saklama alanı

Vakum hortumu, cihaz üzerine asılarak yerden tasarruf sağlayacak şekilde saklanabilir. Sağ ve sol elini kullananlar için sezgisel güvenlik mekanizmaları.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.