Karcher Puzzi 10/1 Halı Koltuk Yıkama Makinesi
Karcher Puzzi 10/1 Halı Koltuk Yıkama Makinesi
Karcher Puzzi 10/1 Halı Koltuk Yıkama Makinesi
Karcher Puzzi 10/1 Halı Koltuk Yıkama Makinesi
Karcher Puzzi 10/1 Halı Koltuk Yıkama Makinesi
Karcher Puzzi 10/1 Halı Koltuk Yıkama Makinesi

Karcher Puzzi 10/1 Halı Koltuk Yıkama Makinesi (02.176.20.00)

Marka : Karcher
Fiyat : ₺34.999,00(KDV Dahil)
₺3.499,90 'den başlayan taksitlerle
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Karcher Puzzi 101 1250 W Profesyonel Halı Yıkama Makinesi


Geniş Su Tankı Kullanım Süresini Uzatır

Su tankı işinizi yarıda kesmeniz neden olmayacak kadar geniştir ve kullanım süresini uzun tutmanızı sağlar. Tank içerisinde yer alan filtre, pompanın kirlenmesinin ve tıkanmasının önüne geçer. Daha etkili ve hijyenik bir temizlik sonucuna ulaşabilirsiniz.

Darbelere Karşı Dayanıklı Gövde

Gövde kısmı darbe ve çarpma gibi durumlardan hemen etkilenmez. Dayanıklı plastik malzemesiyle, kullanım ömrü uzundur ve kırılma gibi bir durumun görülmesi zordur. Kullanım sırasında bir kaza yaşansa bile bozulma ihtimali bu sayede düşer.


Büyük Tekerlekleri Hareketi Kolaylaştırır

Sürüklenebilmesi için alt bölümde büyük iki adet tekerleğe yer verilmiştir. Bu tekerlekler kolay manevra alınabilmesine izin verdiği gibi hareketlerinizi kısıtlamadan temizlik yapılabilmesine uygun tasarlanmıştır.

Makinenin Üstünden İşlemler Kontrol Edilebilir

Yapmak istediğiniz tüm işlemleri, üstünde bulunan düğmelerle kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Makineniz püskürtme ve emme gibi işlemler yapabilir ve bunların ayrı düğmeleri vardır. Yapmak istediğiniz şey için düğmeye basmanız yeterlidir.


Sessiz Çalışarak Rahatsızlık Seviyesini Düşürür

Çalışırken sesinin sizi çok yormamasını isterseniz, bu konuda beklentilerinizi karşılayacak bir ses düzeyinde çalışır ve sizi fazla yormaz. Kullanımını kolaylaştıran en önemli özelliklerinden birisi de budur.


Birçok Zeminde Kullanılabilir

Halı yıkama makinesi olarak geçse de sadece halı yıkamak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda koltuklarınızın temizliğinde ya da arabanız için de yine bu makineden yardım alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.