Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı
Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı + Vücut ve Yüz Başlığı (03.79.19.00)

Marka : Philips
Fiyat : ₺14.249,00(KDV Dahil)
₺1.424,90 'den başlayan taksitlerle
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Acı veren epilasyon yöntemlerinin sonunu getiren ve ev konforunda, tek başına uygulanabilir bir cihaza sahip olmayı kim istemez ki! IPL teknolojisinin son ürünlerinden biri olan Philips BRI950/00 Lumea Prestige etkileyici sonuçları ile beğeni toplar. Cilt ve kıl tipine göre akıllı sensörlerle çalışan cihaz, SenseIQ teknolojisi sunar. Kullanım kolaylığı sunan ve uygulamanın başarısını artıran akıllı algılama özelliklerinin yanı sıra başlık seçenekleriyle de bölgeye özel çalışma imkânınız olur. Kablolu ve kablosuz kullanımı, kıvrımlara uyum sağlaması ve ergonomik tasarımı ile geleneksel yöntemleri tedavülden kaldırır.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazını Neden Almalıyım?

Her ay kuaföre ya da lazer epilasyona yüklü miktarda ödeme yapmaktan sıkıldıysanız, kısa sürede çıkan kıllar nedeniyle çok sık uygulama yapıyorsanız ve bunun vakit kaybı olduğunu düşünüyorsanız, Philips Lumea Prestige sizlere göre. Işık teknolojisini kullanarak, kıl köklerine tahrip eden Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL yorum ve geri bildirimlerden de anlaşılacağı üzere alanında oldukça başarılı bir üründür. Kolay taşınabilir olması, kablosuz çalışma özelliği, uzun vadeli çözüm sunarak vakit kazandırması, yönlendirici uygulamalarının başarılı olması ve özel başlık çeşitleri gibi birçok sebep ve daha fazlası, neden satın almanız gerektiği sorusunun cevabıdır. Philips BRI950 /00 Lumea Prestige IPL lazer epilasyon yorumlar sizin için yönlendirici olabilir. Ürün geleneksel tüy alma yöntemlerini çöpe atar ve yerine acısız ve pratik çözümler sunar. Kolay kullanılan ve her bölgeye evinizin konforunda uygulama yapabileceğiniz cihaz, küçük boyutu ve kablosuz özelliği ile seyahatler sırasında da taşınabilir. Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL fiyat açısından da oldukça avantajlıdır. Philips BRI950/00 Lumea Prestige vücut yüz başlığı ve IPL tüy alma cihazı, kablosuz ve kablolu olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Taşıma çantası sayesinde tüm parçaları bir arada saklayabilir, her daim yanınızda kolayca bulundurabilirsiniz.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazını Nasıl Kullanırım?

Philips Lumea Prestige BRI950 kullananlar tarafından birçok farklı yöntem uygulanır. Kılların ışık teknolojisi kullanımından önce yüzeyden tamamen alınmış olması gerekir. Bazı kullanıcılar jilet bazıları ise ağda kullanarak kılları alır. Jilet kullanımından sonra aynı gün içerisinde, ağda kullanımı sonrasında da birkaç gün sonra bölge uygulama yapmak için hazır olur. Cilt sensörü ile her bölgeye başlamadan önce derece ayarlaması yapılarak, aşırı bastırmadan, adım adım vücutta istenilen bölgelere atış ile uygulanır.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige vücut ve yüz başlığı IPL lazer epilasyon yöntemleri gibi acılı ve profesyonel eğitim gerektiren bir cihaz değildir. Lazer yapabilmek için özel eğitim alınırken, Lumea hiç bilmeyen biri tarafından da kolaylıklar uygulanabilir. Cihazın kullanımında, dikkat edilmesi tavsiye edilenler noktalar kısaca sıralanırsa;

Kullanım öncesi cilt yüzeyinde kıl, nemlendirici, parfüm gibi herhangi bir ürünün olmaması gerekir.

Atış ayarlamasını akıllı sensöre bırakmak, doğru seçim yapma şansınızı artırır ve olası riskleri önler.

Dövme, ben ve yara olan alanlarda uygulama yapılmaması gerekir. Ayrıca cihaz aşırı koyu alanlarda otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

Kızıl, açık sarı ve beyaz tüyler ile aşırı esmer ve siyahi ten üzerinde yeterince etkili olmayabilir.

Philips BRI950/00 Lumea Prestige Vücut Yüz Başlığı ve IPL Tüy Alma Cihazını Kimler Kullanabilir?

Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL farklı cilt ve kıl tiplerine uygun olup, bu sorundan acısız şekilde kurtulmayı isteyen kişiler tarafından kullanılabilir. Kullanım öncesi kişinin ergenlik dönemini tamamlamış olması ve hormonlarının düzenli çalıştığı zamanın beklenmesi tavsiye edilir. Ergenlik döneminin başlarında olan çocukların hormonları oldukça yoğun şekilde çalıştığı için uygulama yapılsa da başarı şansı oldukça düşüktür. Cihaz erkekler tarafından da kullanılmaya uygundur. Erkek kullanıcılarda kasık bölgesi dahil birçok farklı alanda güvenle uygulama yaparak, kıl sorunlarını uzun vadeli çözümlerle ortadan kaldırır. Kıl ve cilt rengini algılayan akıllı sensör sayesinde güvenle uygulama yapmak kolaydır ve profesyonel bir eğitimi olmayan herkes kullanabilir. Etkili bir epilasyon için ürünü temin edebilir, acı verici yöntemlerden kurtulabilirsiniz. Daha önce bu tarz bir cihaz kullanmayan insanlar da akıllı özellikleri sayesinde kolayca kullanabilir. Akıllı sensör teknolojisi sayesinde, Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL tüy alma cihazı beyaz, buğday ve esmer tenlerin tonlarını algılar. Kıl tipini ve rengini de çözümleyerek, her bölgeye özel atış derecesi yüksekliğini kendisi otomatik ayarlayabilir. Kafa karıştırıcı kullanım yöntemlerinin karşısında olan akıllı algılama teknolojisi, kurtarıcı bir fonksiyondur.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilir olan cihaz, uygulama yapılan alanın özelliklerine ve kıvrımlarına tam uyması için özel başlık seçeneklerine sahiptir. Geniş ve dar pencereli olarak 2 farklı başlık çeşidi ile spesifik çalışma imkanı sunar. Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL tüy alma cihazı + vücut ve yüz başlığı kullanarak; koltuk altı, bikini, yüz, kollar, bacaklar ve karın gibi birçok farklı bölgenizde etkili sonuç alabilirsiniz. En hassas bölgelerde dahi yumuşak ve şekil alan yapısı ile cilde tam oturur ve ışık kaçmasını önler. Priz arama derdini ortadan kaldıran şarjlı çalışma fonksiyonu ve hafif yapısı sayesinde tatile giderken bile yanınızda götürebilir, her daim pürüzsüz cildin tadını çıkarabilirsiniz. Belli aralıklarda yapılan seansların her daim takip edilmesi, kullanım süresinin doğru zamanlara tekabül etmesi ve uygulamanın atlanmaması başarı için oldukça önemlidir. Lumea mobil uygulaması ise bu kafanızı karıştıran tüm sorunları çözer ve sizin yerinize takvim tutar. Bildirimlere izin vererek hatırlatıcı ve bilgilendirici bildirimleri alabilir, her daim Philips BRI950/00 Lumea Prestige IPL lazer epilasyon PD280BRI950/00 cihazını maksimum verimle kullanabilirsiniz. Acı veren epilasyon yöntemleri ile vedalaşarak, kalıcı çözümlere ulaşmak için Philips’in üstün teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.