Remington Saç Düzleştirici S9600
Remington Saç Düzleştirici S9600

Remington Saç Düzleştirici S9600 (03.115.05.00)

Marka : Remington
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Remington S9600 Silk Düzleştirici

Kadın saç bakım ve şekillendirme aletleri arasında önemli bir yere sahip olan saç düzleştiriciler, görünümüne dikkat eden çok sayıda tarz sahibi kadıntarafından tercih ediliyor. Ancak istenilen verimin alınabilmesi ve saçların zarar görmemesi için kullanılan aletin kaliteli olması ve ürünün kullanıldığı sıcaklığa dikkat edilmesi büyük bir önem arz ediyor. Bu noktada da uzun yıllar da bakım ürünleri sektöründe bulunan ve kalitesi ile kullanıcıların güvenini kazanan Remington'un geniş ürün yelpazesidikkat çekiyor. Bu geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alanRemington S9600 Silk saç düzleştirici, sahip olduğu özellikler saçlarınızı kolay ve sağlıklı bir şekilde düzleştirmenizi sağlıyor. Zararsız bir şekilde saçlarınıza şekil vermenizi sağlayan bu ürün, kendinizi kuaförden çıkmış gibi hissetmenize sebep oluyor.

Remington ile Saçlarınızı Yıpratmadan Düzleştirin

Oldukça hızlı bir şekilde kullanıma hazır duruma gelen bu ürün, kullanışlı tasarımı ve özel olarak üretilen plakaları sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde saçlarınızı düzleştirmenizi sağlıyor. Bu üründe kullanılan seramik plakalar, saçlarınızın daha parlak ve yumuşak olmasını sağlıyor. Ayrıca uygun sıcaklıkta kullanıldığında saçlarınızın yıpranmasını da engelliyor. Bu saç düzleştiricide yer alan hafıza fonksiyonu, saçınız için uygun olan sıcaklığı belirlediğinizde unutmamanız için kaydederek tekrar cihazı açtığınızda bu sıcaklıkta kullanmaya devam etmenizi sağlıyor.

Teknik Özellikler

En Düşük Isı (°C): 150 En Yüksek Isı (°C): 235 Malzeme: Seramik İşlev: Düzleştirme Renk: Kırmızı

Remington Hakkında

Pek çok kişi tarafından bilinen ve ürettiği ürünlerin kalitesi ile dikkat çeken Remington, dünyanın enönemlikişisel bakım markalarından bir tanesidir. 1937 yılında Amerika merkezli olacak şekilde kurulan firma, yılların getirdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile oldukçaişlevsel bakım ürünleri üretmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler için geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Remington, ürettiği ürünler ile kişisel bakımı daha kolay ve zevkli bir hâle getirerek daha çok sayıda kişinin bakımına dikkat etmesini sağlamıştır.


Gelişmiş ipek seramik kaplama!...
En sıcak düzleştirici!.. Koruyucu seramik teknolojisi.
Evinizde, kuaför kalitesinde saçlar yaratmanızı sağlar.
İpeksi yumuşaklık kazanmış parlak saçlar.
150-235 derece arasında yüksek ısı.
Saçınızı istediğiniz derecede düzleştirin.
Hafıza fonksiyonu.
Sıcaklık kontrolu kilidi.
En hızlı düzleştirici!.. 10 saniyede kullanıma hazır.
110 mm uzun ve esnek plakalar
Evrensel voltaj
60 dakika sonra otomatik kapanma
Ayarlanabilir sıcaklık
Isı geçirmez kılıf
3 metre döner kablo
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.