Silver 22 cm Sahanda Döküm Tava Siyah
Silver 22 cm Sahanda Döküm Tava Siyah

Silver 22 cm Sahanda Döküm Tava Siyah

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺466,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺368,88(KDV Dahil)
₺33,81 'den başlayan taksitlerle

Silver Sahanda 22CM Döküm Tava - Siyah

Ürün Açıklaması 

Silver döküm demir mutfak gereçleri, hem sağlıklı beslenmeyi sağlar, hem de lezzetli yemek yemekler sunar. 

Bir çok ünlü şef ve aşçı döküm demir mutfak gereçlerini kullanarak yemek pişirmeyi tercih etmektedir. Siz de sağlıklı ve lezzetli yemekler için döküm demir mutfak gereçlerini tercih etmelisiniz.

Mutfağın ''Ağır'' Abisi Döküm Mutfak Gereçleri; 

%100 sağlıklı, kimyasal madde içermez.
%100 daha lezzetli.
Yemekleriniz eşit sıcaklıkta pişer.
%100 enerji tasarrufu sağlar.
Daha az yağ kullanımı sağlar.
Bakımı ve temizlemesi kolaydır.
Eskimesi en zor mutfak gereçlerindendir.


Döküm Demirler %2'den Fazla Karbon Oranı İçeren Demir - Karbon Alaşımlarıdır.

Mutfak eşyası üretiminde tercih edilen maddelerden biridir. Çünkü zehirli madde içermez, yüksek derecedeki ısıya dayanıklıdır. Isıyı çok iyi bir şekilde iletir ve dağıtır, şekil verilmesi kolaydır.

Ürün Özellikleri; 

-Ebat: 22 Cm
-Hacim: 0,75 Lt
-Ağırlık: 2,2 Kg
-Porsiyon: 2 Kişilik

Silver döküm demir ürünlerimiz son derece kaliteli ve salıklı olup; REACH Avrupa Birliği standartlarına, LFGB Alman gıda standartlarına ve FDA Amerikan gıda standartlarına uygun, insan sağlığına zararlı (bakteri ve kanserojen) herhangi madde içermemektedir. Soğuk sitrik asit, kaynayan sitrik asit, kaynayan su, su buharı ve deterjan testlerinden başarıyla geçiştir. Sağlık için kullanıma uygunluğu laboratuvar ortamında test edilerek onaylanmıştır.

Koruyucu Tabaka İle Kaplanmış (EMAYE) Döküm Demir

Ham döküm demirin kullanımı, bakımı ve temizlenmesi sırasında karşılaşılan zorlukları ortadan kaldıran emaye işlemi, döküm demir mutfak eşyalarının kullanımı kolaylaştırmış ve bu malzemenin tercih edilir yaygınlaşmasını sağlamıştır. Koruyucu tabaka paslanmayı önler, her yıkamadan sonra yağlanma ve kurulama zorluğunu ortadan kaldırır. Ayrıca gerektiğinde bulaşık makinesinde yıkanabilmesini de mümkün kılar.

Koruyucu tabaka bir tür püskürtülmüş camımsı yüzey olduğu için yüksek ısıda bile canlılığını kaybetmeyen göz alıcı güzellikteki renklerin kullanılmasında sağlamaktadır. Emaye döküm demirden üretilen mutfak eşyaları bulaşık makinesinde yıkanabilse de çok sıklıkla bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Çünkü Döküm demirin göründüğü yerler zarar görebilir. Ayrıca koruyucu tabaka kimyasal deterjan nedeniyle zamanla yıpranabilir.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.