Tefal UY5118TR Air Force Dual Power 2si1 Arada Dikey Süpürge
Tefal UY5118TR Air Force Dual Power 2si1 Arada Dikey Süpürge
Tefal UY5118TR Air Force Dual Power 2si1 Arada Dikey Süpürge
Tefal UY5118TR Air Force Dual Power 2si1 Arada Dikey Süpürge
Tefal UY5118TR Air Force Dual Power 2si1 Arada Dikey Süpürge
Tefal UY5118TR Air Force Dual Power 2si1 Arada Dikey Süpürge

Tefal UY5118TR Air Force Dual Power 2si1 Arada Dikey Süpürge

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺699,90(KDV Dahil)
₺64,16 'den başlayan taksitlerle

Temizlik sırasında en çok kullanılan ürünlerin başında hiç şüphesiz ki süpürgeler gelmektedir. Teknolojinin gelişmesi sayesinde hantal ve ağır süpürgelerin yerini daha hafif ve rahat kullanımlı olanları almaya başlamıştır. Özellikle gün içerisinde birden çok kez kullanılabilen bu ürünlerde hafiflik pratiklik sağladığından ev temizliği sırasında çokça tercih edilmektedirler. Tefal, uzun yıllardır güvenilir ev aletlerinin üreticisi olarak kullanıcılara pek çok farklı modelde süpürge sunmaktadır. Evlerin vazgeçilmez bir parçası olması için tasarlanan Tefal airforce dual power, kolay kullanımı ve yüksek performansı ile göz doldurmaktadır. Tüm zeminlerde mükemmel bir manevra ve süpürme kabiliyetine sahip olan bu ürün ulaşılması en güç köşelerin temizlenmesinde rahatça tercih edilebilir. Tefal dikey süpürge modeli 2si1 arada olarak geçen ve temizlik sonrası dik bir şekilde muhafaza edilebilen bir modeldir. Böylece kullanımı oldukça pratik ve saklaması da çok kolaydır.

Tefal Dikey Süpürge Özellikleri

Tefal air force dikey süpürgesine entegre olan el süpürgesi sayesinde hem dikey olarak hem de aksesuarları çıkarıldıktan sonra el süpürgesi olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede hem halı, pas pas gibi yerleri temizleme imkanı sunarken hem de koltuk ve sehpa gibi daha kısıtlı alanların aynı süpürge ile temizlenebilmesine olanak verir. Ayarlanabilir güç seviyesi sayesinde farklı yüzeylerde veya farklı yoğunluklardaki kirlerde emiş gücünün ayarlanmasına olanak vermektedir. 6 metre kablosu sayesinde evin içinde kolayca hareket edilmesini sağlayarak sizi fişi takıp çıkarma derdinden kurtarmaktadır. Sahip olduğu hepa filtre sayesinde sağlığa zararlı bakteri ve tozları kolayca yakalamaktadır. 1.2 litre hacme sahip toz haznesi sayesinde uzun süre kesintisiz temizlik yapmak mümkündür. Toz haznesi dolduğunda kolayca temizlenip yerine yerleştirilebilir.

Yüksek Performansı Sevenlere

Temizlik yaparken en çok karşılaşılan sıkıntı kirlerin ve döküntülerin toplanırken ortaya çıkan tozların havada asılı kalmasıdır. Siklon teknolojisi içeren Tefal UY5118TR Air Force Dual Power 2si1 arada dikey süpürge modeli, hazne içinde oluşan girdap ve filtre sayesinde istenmeyen toz parçacıklarını toplayarak dışarı çıkmasını engeller. Sahip olduğu 750 watt motor gücü sayesinde temizlenmeyen yer bırakmayan ürün çalışırken 79 desibel ses çıkarmaktadır. Normal bir süpürgeye kıyasla oldukça düşük olan bu ses seviyesi ile kullanıcının rahatsız olmasının önüne geçilir. Tefal süpürge torbası olmaması sayesinde pratik temizleme olanağı sunar. Ucuna takılan üçgen yapıda delta başlık ile genellikle temizlenmesi en zor olan köşelere bile ulaşarak kolayca temizlenmesini sağlar ve üstün bir temizlik performansı sunar. Bu başlık ürün el süpürgesine çevrilmek istendiğinde kolayca çıkarılmakta ve yerine daha küçük bir yapıda dar alanlarda temizlik yapmayı sağlayan el süpürgesine ait mini bir başlık takılmaktadır.

Dayanıklı ve Ergonomik Yapı

Süpürge yaparken en çok yorulan el ve kol kasları olur. Oldukça hafif yapıda olması kullanım sırasında süpürge yapan kişinin yorulmadan temizlik yapabilmesini sağlar. Ergonomik tutma koluna sahip bu ürün temizlik esnasında kolayca yönlendirilmesi için özellikle tasarlanmıştır. Başlığı çıkarıldıktan sonra el süpürgesi haline gelen ürün de ayrıca kolay taşıma için özel dizayn edilen tutma kolu yer almaktadır. Bu kol sayesinde el süpürgesi haline gelen model rahatça taşınır ve temizlik sırasında sıkıntı çıkarmaz. Modern çizgileri ve sade tasarımı ile öne çıkan model her kesimden kullanıcının beğeneceği beyaz renk ile satışa sunulmaktadır. Tefal dikey süpürge yorumları göz önüne alındığında tam bir fiyat performans ürünü olduğu görülmektedir. Tefal airforce modelleri sahip oldukları ergonomik yapının yanı sıra sunduğu yüksek performans ve uygun fiyatlar ile kullanıcılar tarafından çokça rağbet görmektedir.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.