Rowenta CF5820 Power Straight Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak
Rowenta CF5820 Power Straight Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak
Rowenta CF5820 Power Straight Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak
Rowenta CF5820 Power Straight Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak

Rowenta CF5820 Power Straight Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak (03.85.02.00)

Marka : Rowenta
Fiyat : ₺2.299,00(KDV Dahil)
₺229,90 'den başlayan taksitlerle
VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Saç Tipiniz Ne Olursa Olsun Kusursuz Düzleştirme

Saç tipiniz hacimli ve kıvırcık olsa bile Rowenta Power Straight Fırça Saç Düzleştirici ile kusursuz bir düz saç elde edebilirsiniz.


Özel Olarak Tasarlanmış Üçlü Fırça

3 farklı fonksiyona sahip özel olarak tasarlanmış üçlü fırça ile saçınız hızlı bir şekilde düzleştirilmektedir. Üçlü fırça; yakalama fonksiyonu ile 40 saç köküne kadar teli baştan uca kadar yakalayıp iyice kavrar, gergin tutma fonksiyonu da saçı gergin tutarak kabarmasını önlemektedir ve son olarak düzleştirme fonksiyonu ise seramik kaplı ısılı uç sayesinde saçınızı kökten uca kadar düzleştirerek kusursuz bir düzlük sağlar.


Elektriklenmeye Son!

İyon jeneratörü ile çalışan Rowenta Power Straight Fırça Saç Düzleştirici, kullandığı iyonlar sayesinde saçınızdaki statik elektriği alarak parlak ve elektriklenmeye saçlar sunar.

Her Saç Türü İçin Optimum Sıcaklık Değeri

Sıcaklık sensörüne sahip olan fırça, ince telli ve kalın telli saçlar için uygun olan optimum sıcaklık değerini sunmaktadır. 160 °C, 180 °C ve 200 °C seçeneklerinden saçınız için ideal olan sıcaklık ile düzleştirme işlemi yapabilirsiniz.


Homojen Isı Dağılımı

Thermo-control teknolojisine sahip olan tarak, güç kaynağından aldığı ısıyı tarağın her tarafına eşit olarak dağıtarak saçınızın ısıda homojen olarak yararlanmasını sağlar.


Klasik Yöntemlere Göre Çok Daha Hızlı

Standart bir saç düzleştiricisine göre %33 oranında daha hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası'ndan ulaşabilirsiniz.